IndeksRejestracjaZaloguj

Share | 

Życie w cieniu męża

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Paskuda
Opiekun
Opiekun

PisanieTemat: Życie w cieniu męża   21.03.11 13:39

Dziś temat nieco feministyczny...
Nawet w tych czasach w niektórych związkach mąż czy partner odgrywa najważniejszą rolę,wiadomo głowa rodziny z dziada pradziada wbijane slogany zbuduj dom spłódź syna mniej żonę i psa.Niestety panowie nieraz za bardzo biorą sobie do głowy te słowa,są agresywni,dominują nad partnerkami wymagają wręcz wymuszają posłuszeństwo.Niejednokrotnie kobieta tzw kura domowa ma za zadanie jedynie dbać o dom i rodzić dzieci a praca czy kariera to owszem ale jako żona i matka.
Co sądzicie o facetach którzy tak się zachowują? Niszczą marzenia kobiet,szantażują emocjonalnie niejednokrotnie stosują przemoc fizyczną,są poniżane przez mężów na oczach innych ludzi.
Warto żyć w takim związku czy odejść?
Powrót do góry Go down
Farrah
Obeznana
Obeznana

PisanieTemat: Re: Życie w cieniu męża   27.03.11 0:43

Nienawidzę tego typu facetów po prostu nie znoszę,nie dogaduję się z takimi,ponieważ ja mam inne zdanie na ten temat,naprawdę to jest jakieś chore że kobieta ma tylko w domu siedzieć gotować prać sprzątać dawać d*** płodzić dzieci i robić wszystko inne a mąż będzie tylko pierdział w stołek! No bez przesady! Niedawno mój kolega zerwał z dziewczyną po miesiącu bycia razem bo dla niej była ważniejsza szkoła niż on i widywali się bardzo rzadko,no cóż on po gimnazjum ona licealistka matura to wiadomo że nauka najważniejsza dziewczyna ma jakieś priorytety a on no masakra śmiałam się z tego bardzo...Co za stek bzdur! Takich facetów to do wora i do rzeki!!! a teraz na spokojnie,kobieta ma prawo się realizować i ja bedąc w związku uczę się pracuję realizuję swoje marzenia cele,chce pójść na psychologie chcę zostać psychologiem chcę założyć własny gabinet (najlepiej w swoim mieszkaniu) i mój R to akceptuje a nawet cieszy się z tego,realizuje te marzenia razem ze mną wspiera mnie,nie musimy się widywać codziennie,po za tym wszystko da się podzielić,gdy jestem w pracy praca najważniejsza gdy jestem w domu nie przenoszę życia szkolnego czy pracy do domu zostawiam to za sobą.Niektórzy tego nie rozumieją i przez to kobiety są niewykształcone i nie mają nic,są na utrzymaniu męża...Nawet po urodzeniu dziecka taka kobietka nie wraca do pracy...a ja właśnie będę chciała nadal pracować,tyle żebym mogła wszystko ze sobą pogodzić i spędzić z dzieckiem jak najwięcej czasu...
Powrót do góry Go down
beata
Zastępca
Zastępca

PisanieTemat: Re: Życie w cieniu męża   27.03.11 14:33

To są prymitywni faceci, którzy kobietę traktują jak poddaną.
Według mnie dzisiejszy świat wymaga od związku partnerskich układów.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Życie w cieniu męża   

Powrót do góry Go down

Życie w cieniu męża

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1