Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Dlaczego lubimy Fora?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Paskuda
Opiekun
Opiekun
Paskuda


Dlaczego lubimy Fora? Empty
PisanieTemat: Dlaczego lubimy Fora?   Dlaczego lubimy Fora? Empty22.03.11 10:52

Dziś rozmawiamy o Forach w sieci.Dlaczego lubimy na nich uczęszczać?Czy jest to motywowane babskim gadulstwem? A może lubimy czytać plotki lub sensacje czyjegoś życia?A może tylko szukacie fajnych znajomości bo czujecie się samotne?
Jak bardzo Forum wpływa na nasze życie?Czy Forum uzależnia?
Jak na to patrzą Wasi mężczyźni?Czy nie są zazdrośni?
Zapraszam do rozmowy
Powrót do góry Go down
Agnieszka228
Wyszkolona
Wyszkolona
Agnieszka228


Dlaczego lubimy Fora? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubimy Fora?   Dlaczego lubimy Fora? Empty22.03.11 13:03

Bardzo dawno temu zapisałam się na forum kobiece, ale czułam się bardzo wyobcowana, gdyż stworzyły się grupki kobiet które nowe dziewczyny nie za bardzo dobrze przyjmowały- i zrezygnowałam.

To forum jest całkiem inne-LEPSZE Uśmiech Tutaj czuję się jak w domu:) Zawsze miło się porozmawia, doradzi, podzieli się problemami- i to się dla mnie liczy:)
Powrót do góry Go down
Paskuda
Opiekun
Opiekun
Paskuda


Dlaczego lubimy Fora? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubimy Fora?   Dlaczego lubimy Fora? Empty22.03.11 13:12

Zazwyczaj jest tak,że każda Nowa Uczestniczka czuje się obco z racji,że zapisała się później niż te wcześniejsze ale prawda,że przyjęcie kogoś jest bardzo ważne,bo to pierwsze wrażenie.Nie można pouczać,kimś sterować.Forum to nie więzienie ma służyć do wymiany poglądów a nie by słuchać nakazów Moderatorów.Każdy ma obowiązek przestrzegania Regulaminu ale na tym koniec.Mamy wolny kraj i szukamy miejsca gdzie poczujemy się swobodnie a nie wytykane bo ma się inne zdanie.
Nie lubię takich sztywnych For Klanów i wazeliny.
Tyle
Powrót do góry Go down
Agnieszka228
Wyszkolona
Wyszkolona
Agnieszka228


Dlaczego lubimy Fora? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubimy Fora?   Dlaczego lubimy Fora? Empty22.03.11 13:20

Jestem tego samego zdania:)
Powrót do góry Go down
*insomnia*
Pomocnik
Pomocnik
*insomnia*


Dlaczego lubimy Fora? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubimy Fora?   Dlaczego lubimy Fora? Empty22.03.11 19:42

ja w ogóle nie znałam istoty forum dopóki moja koleżanka nie dała mi adresu do jednego (na którym jestem już 2 lata i bardzo się zżyłam z dziewczynami),to był nasz kontakt wtedy bo ona w Holandii siedziała i tak się wkręciłam w forum Uśmiech podoba mi się atmosfera jaka panuje na forach no i można zawsze kogoś poznać ciekawego,a nawet z bliskich okolic i spotkać się może w realu,takie znajomości są super wg mnie Uśmiech no i ja np. siedząc ciągle w domu,bo mieszkam obecnie na wsi i nie mam za wielu znajomych tutaj to forum daje mi możliwość pogadania z kimś,wyżalenia się,poradzenia Uśmiech zawarłam już kilka bardzo miłych znajomości,latem nawet koleżanka aż spod Warszawy do mnie przyjechała na parę dni z dziećmi i mężem (a dzieli nas ok 400 km) i było super,z innymi też planuję jakieś spotkanie,smsujemy ze sobą,dzwonimy,więc cieszę się,że trafiłam na tamto forum Uśmiech tutaj też mam nadzieję poznać was bliżej Uśmiech
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Dlaczego lubimy Fora? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego lubimy Fora?   Dlaczego lubimy Fora? Empty

Powrót do góry Go down
 

Dlaczego lubimy Fora?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: DEBATY KOBIET :: TEMATY DNIA-
Skocz do: