Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Eutanazja śmierć z wyboru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Paskuda
Opiekun
Opiekun
Paskuda


Eutanazja śmierć z wyboru Empty
PisanieTemat: Eutanazja śmierć z wyboru   Eutanazja śmierć z wyboru Empty07.03.11 2:59

Dziś porozmawiamy o eutanazji czyli o dobrowolnej śmierci.W niektórych krajach jest to legalne.Czy uważacie że ludzie ciężko chorzy powinni decydować czy odejść szybciej czy czekać aż nadejdzie ten dzień kiedy umrą?
Postawcie się w ich sytuacje....ból nie tylko fizyczny z racji,że rak toczy ciało ale i psychiczny bo widzą jak rodziny cierpią udają,że jest ok.
Albo ludzie nieuleczalnie chorzy którzy od zawsze siedzą na wózkach pisze tu o ludziach psychicznie zdrowych,świadomych tego co myślą i czują.
Czy uważacie,że w Polsce powinna być eutanazja?
Powrót do góry Go down
poznaniiiiianka
Raczkuje
Raczkuje
poznaniiiiianka


Eutanazja śmierć z wyboru Empty
PisanieTemat: Re: Eutanazja śmierć z wyboru   Eutanazja śmierć z wyboru Empty08.03.11 23:26

hmmm ojjj zes zapodala ciezki temat kochana.... ja moze napisze podobnie jak przy aborcji uwazam ze jezeli czlowiek jest swiadomy i moze podejmowac decyzje sam niech robi co chce kazdy ma prawo przezyc zycie jak chce... tak tak wiem ze nie powinno sei go zakanczac jak sie chce i kiedy ale uwazam ze sa sytuacje w ktorych moglo by to byc dozwolone ... ale to tylko moja mysl....
Powrót do góry Go down
beata
Zastępca
Zastępca
beata


Eutanazja śmierć z wyboru Empty
PisanieTemat: Re: Eutanazja śmierć z wyboru   Eutanazja śmierć z wyboru Empty17.03.11 23:16

Oczywiście, że powinna być. Musimy jednak mieć świadomość o postępach w medycynie. W każdej chwili może być wynaleziony lek na tą konkretną chorobę- i co wtedy?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Eutanazja śmierć z wyboru Empty
PisanieTemat: Re: Eutanazja śmierć z wyboru   Eutanazja śmierć z wyboru Empty

Powrót do góry Go down
 

Eutanazja śmierć z wyboru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: DEBATY KOBIET :: TEMATY DNIA-
Skocz do: